Nansen: PEPE Coin ve O 9’u Akıllı Paranın Odağında!

Son zamanlarda kripto para birimi dünyasında tanık olunan heyecan verici olaylarda ETH, PEPE coin ve BLUR, Nansen’in Akıllı Para birikimlerinin yörüngesindeki önemli on chain içgörüleri ortaya çıkarmasıyla küresel olarak kripto piyasası traderları ve yatırımcılar arasında büyük ilgi gördü. Bu verilerle uyumlu olarak ETH, BLUR ve PEPE, Nansen’in akıllı para token giriş listesine göre sırasıyla dördüncü, altıncı ve dokuzuncu sırada yer alarak en iyi tokenlar arasında yer aldı. Bu, daha geniş kripto pazarında bu tokenlar için büyük bir iyimserliğe yol açtı ve yukarıda belirtilen altcoinler için artan fiyat hareketlerine işaret etti.

Nansen listesi: Akıllı para PEPE coin ve bunlarda!

Akıllı Para birikimleri, tecrübeli ve deneyimli yatırımcıların önemli miktardaki balina birikimlerinin olağan iyimser piyasa dalgasını sürdürüyor. Bu, bu tokenlara yönelik piyasa iyimserliğini daha da yansıttı ve dünya genelinde kripto pazarı meraklıları arasında büyük ilgi gördü. Liste, Ethereum ağında satın alınan Smart Money’in en iyi tokenlarından bazılarının özetini sunuyor. ETH, listede dördüncü sırada yer alarak 277,94 milyon dolarlık döviz girişiyle Smart Money’e 4,72 milyon dolarlık net satış kaydetti. Diğer coin girişleri ise aşağıdaki şekilde:

Bu arada listede yer alan Blur, 1,17 milyon dolarlık net satış kaydederken, token 36,36 milyon dolarlık bir borsa çıkışı kaydetti. Ayrıca listede dokuzuncu sırada yer alan PEPE, 5,42 milyon dolarlık döviz girişiyle 1,09 milyon dolarlık net satış kaydetti. Bu, ETH ve PEPE’nin geçtiğimiz ay boğa koşusunu yansıtarak kayda değer kazanımlar sergilemesiyle küresel çapta kripto piyasası traderlarının ve yatırımcıların ilgisini çekti. Eş zamanlı olarak Blur, geçtiğimiz ay boyunca oldukça değişkenlik gösterdi. Ancak haberin yayınlandığı tarihteki kayda değer aylık artış daha fazla dikkat çekti.

BLUR yükselirken diğerleri düştü

Kriptokoin.com verilerine göre Ethereum’un fiyatı son 24 saatte %0,43’lük marjinal bir düşüş kaydetti ve şu anda 3.788 dolardan işlem görüyor. Aylık yaklaşık %60’lık artışla tokene yönelik iyimserlik, Akıllı Para birikimleriyle daha da uyumlu hale geliyor. Bu arada PEPE coinin fiyatı son 24 saatte %12,21 düşüşle 0,000006767 dolara ulaştı. Ancak PEPE’nin aylık yüzde 616,05’lik şaşırtıcı yükselişi bile piyasadaki iyimserliği yansıtıyor ve akıllı para birikimleriyle paralellik gösteriyor.

Şaşırtıcı bir şekilde Blur’un fiyatı son 24 saatte %4,81 arttı ve şu anda 0,6768 dolardan işlem görüyor. Tokenin aylık yükselişi yukarıda bahsedilen altcoinler kadar devasa olmasa da Blur’un oldukça volatiliteyle işlem görmesi ve bu altcoin yörüngesindeki Akıllı Para birikimlerine ilişkin spekülasyonları doğurması nedeniyle neredeyse %20’lik bir ralli dikkat çekti.

Bununla birlikte, Nansen’in Akıllı Para listesinde de görüldüğü gibi, bu tecrübeli ve deneyimli yatırımcıların sergilediği artan güven duygusuyla, kripto piyasası meraklıları, önümüzdeki daha fazla artış için bu tokenları yoğun bir şekilde izliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x