İki Usta Analist Bu 2 Altcoin İçin Temiz Bir Ralli Bekliyor!

Popüler kripto analisti Ali Martinez, tarih tekerrür ederse VET için patlayıcı bir ralli öngörüyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist ise ‘büyülü’ gördüğü PYTH için hedeflerini veriyor.

VET fiyat tahmini: Altcoin için bu seviyeler kartlarda!

Kripto para analisti Ali Martinez, kurumsal Blockchain VeChain’in (VET) yerel tokeninin, dört yıl önceki fiyat yörüngesini izlemesi halinde yıl sonundan önce fiyatında dört haneli bir artışa tanık olabileceğini söylüyor. Analistin grafiğine göre, VeChain’in 2020’de %3.000’in üzerinde bir kazançla sonuçlanan boğa koşusundan önce, altcoin 595 günlük bir aralıkta işlem gördü. Şu anda, VeChain yaklaşık 644 gündür var olan bir aralığın direnç seviyesinin üzerine çıktı. Martinez, şu değerlendirmeyi paylaşıyor:

VeChain için büyük bir hafta olacak gibi görünüyor! Tarih tekerrür ederse, VET bu hafta 0,054 dolara yükselebilir, Haziran ayına kadar kısa bir düzeltme yaşanabilir ve ardından Kasım ayına kadar 0,70 dolara yükselebilir!

VeChain bu yazının yazıldığı sırada 0,0488 dolardan işlem görüyor. Martinez’in hedefine ulaşmak için VET’in %1.400 oranında değer kazanması gerekiyor.

PYTH fiyat tahmini: Rotada bu seviyeler var

Altcoin Sherpa takma adlı analist, Pyth Network (PYTH) hedefleri için Fibonacci uzantılarını kullanıyor. Yatırımcılar, kâr hedeflerini ve fiyat geri çekilmelerini tahmin etmek için teknik analizde Fibonacci uzantılarını kullanır. Bunlar, Fibonacci oranlarına dayanırlar. PYTH, analistin 0,65 dolar civarında olan ilk hedefini çoktan aştı. Bununla birlikte daha sonra satışla karşılaştı. Piyasa değerine göre 79. sıradaki altcoin, yılın başındaki 0,356 dolardan patlayıcı bir artışa tanık oldu. Yazı sırasında token, 0,6087 dolardan işlem görüyordu. Altcoin Sherpa’nın varlık için bir sonraki hedefleri 0,6979 dolar ve ardından 0,767 dolar.

Kaynak: Ali Martinez

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu haftanın başlarında analist, PYTH’nin, bir coin’in tarihinde daha önce hiç görülmemiş seviyelerde işlem gördüğü bir durum olan fiyat keşfinin ortasında olduğunu belirtti. Altcoin Sherpa, fiyat keşfi bölgesinde işlem gören coinlerin, “her zaman büyülü” olduğunu söylüyor. Çünkü, bilinen hiçbir direnç kalmadığı için güçlü bir yükseliş trendine girme eğiliminde oluyorlar.

Bazı eski altcoin’ler dikkat etmeye değer, Chromia gibi!”

Altcoin Sherpa ayrıca, halka açık Blockchain platformu Chromia (CHR) da dahil olmak üzere bazı eski altcoin’leri dikkat etmeye değer olarak görüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

CHR gibi bazı eski coinlerin ölümden döndüğünü görmek, bu eski coinlerden bazılarını bu kadar küçümsememem ve bunun yerine onlarla daha fazla ticaret yapmayı düşünmem gerektiğini düşündürüyor. Gördüğüm sorun, genellikle uzun birikim modellerinde olmaları ve gerçekten hareket etmeye başlamalarının biraz zaman alabilmesi… ve sabırsız kıçım haftalarca pozisyon tutmayacak. Bununla birlikte, muhtemelen bunlardan oldukça iyi görünen çok sayıda var. Önümüzdeki birkaç gün/hafta içinde bunlara daha fazla bakmaya başlayacağım.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x